Вход
главная карта сайта контакты


Корпорация

Сайт | Корпорация | Медиацентр | Статьи

Статьи

29.03.2006

Київський міжнародний меблевий форум - чи далеко до майбутнього?


(«Деревообробник». — №6. — 21.03.06)

Європейці мають ZOW, в американців — IWF, англійці ходять на ASFI, а українці люблять KIFF...
Економіка постійно змінюється. Це її головний закон. Які потреби і тенденції є актуальними, які можливості відкриваються і які загрози чекають на нас? У який бік і, головне, звідки буде дути цьогорічний ринковий вітер? За відповідями на ці питання українські меблярі кожен рік їдуть на найбільшу меблеву подію України - Київський міжнародний меблевий форум (KIFF).
Наш співбесідник — Сергій Баєв, генеральний директор потужного постачальника матеріалів для виробництва меблів — корпорації ТЄС.

 —  Сергію Анатольєвичу, кілька слів про найцікавіші тенденції KIFF-2006.
 — По-перше, приємно зазначити, що з кожним роком меншає кількість бізнесменів, які вважають виставкові заходи другорядним елементом певного статусу компанії, задорогим засобом нагадати ринку про своє існувавання і сказати своє «ню» усім конкурентам. Вільна і жорстка конкуренція, порівняно велика відкритість меблевого бізнесу сприяють розвитку ринкової свідомості. Виставка - це концентроване дзеркальне відображення справжнього ринку. Унікальна можливість контактування з такою чисельною компетентною аудиторією протягом короткого терміну робить виставки дуже ефективним інструментом маркетингу. У українського бізнесу добре розвинене ділове чуття, і 99 відсотків цьогорічних експонентів мали чітко поставлену мету і намагалися її реалізувати. Це відмітили і мої колеги, з якими я встиг поспілкуватися. Інша річ — професіоналізм реалізації. Стенд — це офіс на віїзді. Це не має бути витвір мистецтва. Звичайно, кожен конструктивний елемент несе змістове навантаження, він працює на створення того першого враження від компанії, яке, як кажуть неможливо справити двічі. Стенд створює атмосферу, у якій менеджери починають працювати з кліентом і це особливо важливо при співпраці з нашими бізнесменами, для яких зовнішнє оточення має велике значення. Але це — етап підготовчий. Найголовніше — чи достатньо професійні і підготовані менеджери до роботи з відвідувачами. 80% успіху на виставці залежить від менеджерів. Це повністю узгоджується з головною ринковою тенденцією. Бізнес стає все більше клієнтоорієнтованим, великої ваги набувають сервісні послуги. Цей тренд на виставці демонстрували великі європейські і українські гравці. І головною метою нашої корпорації на KIFF-2006 було донести до своїх дійсних та потенційних кліентів, що ТЄС — це не просто доброякісні меблеві комплектуючі. Це перш за все - якість стосунків з клієнтом. Всі елементи системи під назвою ТЄС — складська програма, виробництво, послуги - налаштовані на швидке і якісне вирішення проблем клієнта.
 -  Акцент на сервісі, якості та інноваціях — це тотальна тенденція, яка буде прослідковуватися і у Ваших безпосередніх клієнтів — виробників меблів, і у виробників матеріалів, і в інших продаців меблевих комплектуючих?
 -  Тотального характеру ця тенденція зараз набула у розвинених странах. Передусім у Західній Європі. В дуже жорстких умовах, коли кожен з виробників чи то меблів, чи то комплектуючих оточений конкурентами, їм, аби розвиватися, залишився лише один шлях — не вперед, а вгору. До того ж, високий рівень життя стимулює іноваційні пошуки. Економія часу та енергії для європейців важливіша за економію грошей. Це підтвердили останні виставки Интерцум і ASFI. На українському меблевому ринку основну тенденцію зараз визначають виробники меблів, що орієнтуються на покупців середнього класу з повільно зростаючими доходами. Тому навряд чи у найближчі 5-7 років можна буде спостерігати бум на дорогі інноваційні розробки, як, наприклад бактерицидні та самовідновлювальні стільниці, але якість матеріалів і сервіс вже визначають і визначатимуть надалі конкурентноздатність компанії.
 —  На цьогорічній виставці були представлені усі вітчизняні і найближчі сусідні виробники ДСП. У меблевій пресі періодично з'являються дискусії щодо якості вітчизняної плити...
 —  ТЄС продає і вітчизняну плиту і плиту австрійської групи EGGER. Впевнений, що через кілька років вітчизняна плита досягне європейського рівня якості. Але за останні два- три роки продажі плити EGGER збільшилися у кілька разів. Зараз корпоація ТЄС є найбільшим дистриб'ютором ДСП EGGER в Україні. Виробникам, орієнтованим на середній сегмент, гарантована якість потрібна просто зараз, і все більше наших клієнтів готові платити за це трохи більше. І це стосується не тільки плити, а й стільниць та фурнітури. Імідж і репутація вже стали конкурентною перевагою і заробляють компаніям великий відсоток їх прибутку. І ризикувати просто немає сенсу. Але у той же час економ сегмент потребує дешевого але достатьно якісного матеріалу, і ми не маємо права нехтувати потребами клієнтів, що обслуговують цей сегмент. Тому у наших магазинах пропонується кілька альтернативних виробників для кожної одиниці матеріалів.
 —  Світові меблеві виставки — це місце, де не тільки демонструються новітні досягнення, але й вирішуються проблеми галузі. В українських меблевиків проблем не менше, ніж у закордонних колег. Вирішенню яких має сприяти KIFF?
 —  Дійсно, виставки — ідеальне місце для обговорення і вирішення проблем. На минулорічному кельнському «Інтерцумі» навіть планування виставкової площі було змінено для більш зручного обговорення актуальних проблем. Стенди компаній одного напрямку діяльності були організовані у невеличке місто, з вулицями і бульварами, яке було об'єднано навколо площі. Площа являла собою конференц-зал, де для спілкування збиралися представники компаній, і обговорювали свої специфічні питання. Звичайно, хотілося б щось подібне бачити і на наших виставках. Одночасно є і спільні для усіх меблевиків проблеми. Наприклад, вирішення питання дефіциту кваліфикованих кадрів непокоїть усіх. Деякі кроки у цьому напрямку вже зроблено Українською Асоціацією Меблевиків. Я маю на увазі їх проект «Ярмарка кадрів», презентацію українських ВУЗів, які готують спеціалістів з меблевої промисловості. Але є й інші дієві методи. Один з них — змагання досвічених і молодих професіоналів. Добре було б, щоб в Україні були започатковані змагання між майстрами на кшталт чемпионату світу з професійної майстерності WorldSkills, який щорічно проводиться у різних країнах світу. У них беруть участь тисячі учасників, сотні тисяч молодих людей відвідують цей захід. Краще стимулювання молоді до підвищення професійної майстерності важко вигадати. Висопрофесійна техніка вимагає серйозних фахівців, інакше КПД усієї системи знижується, а це — прямі фінансові збитки. Тому у корпорації ТЄС є плани щодо можливості організації подібних регіональних змагань. Непогано було б, щоб фінал цих змагань відбувся на наступному Київському меблевому форумі. Маємо самі дбати про своє майбутнє.
 —  Чи задоволенні Ви результатами KIFF для Вашої корпорації?
 —  Результатами виставки є нові клієнти для корпорації, та вигідні контракти з постачальниками. Тому про результат взагалі казати ще зарано. Але попередньо можу сказати, що план на цю виставку ми виконали. Ми отримали кілька цікавих пропозицій від виробників плити МДФ для наших цехів з виробництва фасадів з МДФ. Презентували нову філію корпорації — «ТЄС-Плюс», що відкрилася на лівому березі Дніпра, на вулиці Віскозній. Тепер багатьом нашим клієнтам з Києва та довколишніх міст буде набагато зручніше купувати матеріали для свого виробництва. Тим більше, що у новому магазині покупеці зможуть отримати весь комплекс додаткових послуг, що полегшують виробництво меблів. Відбулася презентація каталогів на 2006 рік тих матеріалів, що складають основний бізнес-пакет корпорації. Це каталог Альпійської колекції ДСП та стільниць австрійської групи EGGER та каталог меблевих фасадів та інших меблевих деталей з МДФ власного виробництва.Другие статьи:

Для настоящих мужчин. День защитника отечества — это хороший и достаточно значимый праздник.

С любовью, «ТЕС»! Ко дню СВ. Валентина. Корпорация «ТЕС» подарила любимым клиентам новую праздничную акцию.

Прихоти погоды «ТЕС» решает так! С 8 по 13 февраля в фирменных магазинах Донецка и Макеевки прошла необычная акция «Скидки на фасады диктует погода».

Итоги акции Донецкого филиала корпорации ТЕС ООО «СМС»!!! «Вы+ТЕС=Команда» — так называлась акция корпорации «ТЕС», которая проходила с 10.05.10 по 10.06.10.

Открытие нового магазина фурнитуры состоялось! В главном офисе «ТЕС» состоялось открытие магазина мебельной фурнитуры. Магазин не имеет аналогов в Донецкой области.

Результаты праздничной акции от «ТЕС» 23 февраля корпорация «ТЕС» провела среди своих клиентов праздничную акцию. Теперь, когда подведены все итоги, а праздничные подарки заняли свое место в жизни самых удачливых клиентов корпорации, мы предлагаем вам небольшой фотосюжет, о том, как проходил этот праздник во всех филиалах компании. Посмотрите, почитайте, улыбнитесь!

Корпорація ТЕС: якість — це перспективно. Ситуація на українському меблевому ринку все більше нагадує зав'язку детективної історії. З одного боку, стабільно високі темпи розвитку галузі, з іншого — майбутній вступ до СОТ і пов'язана з цим «китайська навала».

Как правильно выбрать кухню своей мечты Казалось бы, единственной проблемой при покупке кухонной мебели должна стать проблема выбора между хорошим и еще лучшим. Однако... Наблюдательные читатели нашего журнала давно заметили, что разница между кухнями в разных магазинах в большинстве случаев сводится к незначительным дизайнерским нюансам и значительным расхождением в цене.

Приготовьте себе кухню… 90% европейских кухонь — это индивидуальные дизайн-проекты. Преимущества дизайнерской мебели настолько очевидны, что корпорация ТЕС одной из первых украинских компаний полностью перешла на такую форму работы с клиентами.

Для тех кто покупает мебель. ДСП, ДВП, МДФ: плюсы и минусы При выборе мебели вам важно знать, из чего сделан понравившийся «многоуважаемый шкап» или, например, стул. Продавцы мебели вам, конечно, ответят. А вот узнать, в чем достоинства и недостатки того или иного материала или технологии обработки — будет сложнее.

Облицовывание ДСП: Технология, термины, определения В российской практике исторически сложились названия ряда материалов и процессов, которые отличаются от используемых европейскими деревообработчиками. Хотя внешне и те и другие порой почти неотличимы.
Главный офис Филиалы
продукция мировых производителей


контактная информация

© ТЕС, 2005—2019. RSS
Адрес: 83112, Украина, г.Донецк, ул. Куприна, 121-а.
Телефон/Факс: (+380 62) 203-99-01, (+380 62) 203-99-02.

Создание сайта Донецк Киев: Дизайн студия Идея

Интернет проект: Министерство Идей