Вход
главная карта сайта контакты


Корпорация

Сайт | Корпорация | Медиацентр | Статьи

Статьи

29.03.2006

Корпорація ТЕС: якість — це перспективно.


(Газета «Деревообробник». — №5. — от 07.03.2006)

Ситуація на українському меблевому ринку все більше нагадує зав'язку детективної історії. З одного боку, стабільно високі темпи розвитку галузі, з іншого — майбутній вступ до СОТ і пов'язана з цим «китайська навала». Ми вирішили з'ясувати, що думають про фінал цієї історії ключові гравці нашого ринку. Нашим співбесідником став генеральний директор корпорації «ТЄС» Сергій Анатоліевич Баєв.

 —  Сергію Анатолієвичу, корпорацію ТЄС важко назвати новачком у меблевій галузі. Які прогнози щодо тенденцій розвитку української меблевої індустрії
 —  За нашими розрахунками, український меблевий ринок у 2005 року зріс не менше, ніж на 12%, і у найближчі 3-4 роки динамка росту залишиться стабільно високою. У останні кілька років на українському меблевому ринку почала помітно змінюватися структура споживання. Активізувались покупці меблів середнього сегменту і саме цей перспективний для виробників сегмент буде рости найдинамічніше. Звичайно, ринок, що має настільки великий потенціал, приваблює все більше гравців, в тому числі великих закордонних виробників меблів и постачальників матеріалів. Простий приклад. У минулорічній міжнародній виставці Київ Експо Меблі брали участь не більше десяти турецьких компаній, у більшості своїй добре відомих в Україні. Цього року, за інформацією, яку надали нам організатори, з Туреччини приїхало вже понад тридцять експонентів, серед яких більшість тільки починають експансію на український меблевий ринок. Збільшення уваги до нашого внутрішнього ринку з боку турецьких та східноазійських, передусім китайських, компаній пояснюється тим, що незабаром Україна стане членом СОТ. Про те, що це станеться у найближчий час, свідчить хоча б той факт, що США нарешті надали Україні статус країни з ринковою економікою. Це вірна ознака закінчення підготовчого до вступу у СОТ етапу. Що станеться відразу після вступу до СОТ, думаю, розуміє кожен бізнесмен. Нас очікує засилля іноземного, власне китайського, товару. Китайські меблі значно дешевші за українські при більш-менш нормальній якості матеріалів і високому рівні меблевого дизайну. Надто вже велика маржа очікує на торгівців китайськими меблями. Тому багатьом меблевикам доведеться або робити свій продукт більш конкурентноздатним, або іти з ринку. Це об'єктивні закони розвитку ринку, орієнтованого на споживача. Але, як я вже зазначив, навала імпортних продуктів після вступу до СОТ не є новиною для наших бізнесменів. І запас міцності вітчизняних виробників меблів достатньо великий для того, щоб не просто вижити, а перемогти у конкурентній боротьбі з імпортною продукціею. Звичайно, щоб зберегти капітал і виробництво, доведеться приділити більше уваги торгівлі меблями, в тому числі і китайськими. Гроші треба заробляти, не пропускючи жодної сприятливої нагоди. Тим більше, коли це відповідає твоїм стратегічним планам.
 -  Отже, як прийдуть, так і підуть?
 -  Мине деякий час, і на українському ринку залишаться тільки той невеликий процент імпортних меблів, які не матимуть українських аналогів. Зараз ми знаходимось на підйомі, і якщо б мали у запасі ще хоча б рік-другий, китайським виробникам довелося б починати експансію у менш сприятливих для них умовах.
 -  Що дає Вам таку впевненість?
Якщо казати про український меблевий ринок взагалі, то можна назвати ряд конкурентних переваг, використавши які ми можемо вигравати і на внутрішньому і на зовнішньому ринках. Це і сировинні ресурси, і більш-менш дешева енергія, розвинені транспортні комунікації. Але найбільшими потенційними перевагами я вважаю високий інженерний потенціал України і, як не дивно, великі можливості оптимізації виробничих і бізнесових процесів, а також покращення законодавчого і інвестиційного клімату у галузі. У китайців, як і європейців, все максимально раціоналізовано, схематизовано, підприємства і торгові організації працюють з найбільшим можливим за даних умов КПД. А у нас бізнес, навіть великий, досі справа наполовину інтуїтивна. І якщо придивитись до лідерів галузі, видно, що ними стали ті, хто взяв на озброєння європейську модель менеджменту і клієнтоорієнтовану систему маркетинга.
 —  А якщо казати про Вашу корпорацію?
 —  Корпорація ТЄС має свою стратегію розвитку, якої чітко і неухильно дотримується. І результати дозволяють нам впевнено дивитися у майбутнє.
 —  Навіть після входження до СОТ?
 —  Щоб відповісти на це питання, треба сказати про структуру корпорації. Прийшовши у меблевий бізнес, ми почали одночасно розвивати усі його основні напрями: продаж матеріалів для виробництва меблів, виробництво меблевих деталей з MDF, виробництво домашніх та офісних меблів, продаж торгового обладнання, продаж готових власних і чужих меблів через мережу наших магазинів. Наші філіали становлять собою господарчо незалежні одиниці, що дозволяє їм проводити гнучку політику, враховуючи місцеві особливості. Багатовекторність бізнес-інтересів корпорації становить основу її стабільної роботи. Кожен з напрямів є самостійним і одночасно становить частину торгово-виробничого циклу, страхуючи інші частини. Якщо ТЄС — виробник меблів для дому після входження до СОТ зменшить об'єми виробництва, то ТЄС - власник меблевих салонів буде отримувати надприбутки, які підуть на підтримку власного продукту.
 —  Які напрямки з цього бізнес-пакету є для корпорації головними?
 —  ТЕС вийшла на всеукраїнський ринок як торговець матеріалами для виробництва меблів. Вдало обраний формат магазинів - супермаркет матеріалів та послуг — здобув для корпорації популярність серед меблярів південно східної і центральної частини України. Секрет успіху легко пояснити. Як торгівці матеріалами ми максимально демократичні. Намаємось запропонувати якомога ширший ціновий діапазон, якомога більшу кількість альтернативних брендів для будь-якого матеріалу. Це принцип кожного успішного супермаркету: кожен, хто до нас приходить, має знайти — і знаходить те, за чим прийшов. І гаражник. І власник меблевого бутіка. Зрозуміло, всі матеріали постійно присутні не тільки на стенді, але і на складі. Це, так би мовити, необхідний мінімум. Якщо цього немає... Принципу «розчарований клієнт — втрачений клієнт» ще ніхто не відміняв. Це стосується і маленької фірмочки, і фаворитів ринку. Останніх навіть у більшій мірі. Тому, окрім наявності потрібного товару і гарної ціни, усе більше значення набуває якісний сервіс. Начебто дуже проста істина. Але якщо згадати, скільки сил та часу було витрачено на впровадження ефективної системи персональної роботи з кожним клієнтом... Довелося повністю перебудувати систему відношень і мотивацій всередині корпорації. Але результат вартий того. Зараз система індивідуального сервісу працює як добре відладжений механізм. Золотою жилою стало включення до сервісного пакету кожного філіала додаткових послуг: розпилу будь-якої складності та кромкування.
 —  Які плани корпорації на найближче майбутнє.
 —  У бізнесі, та й у житті, майбутнє залежить від минулого. Ми почали це сторіччя з вироблення власного шляху розвитку — стратегічного партнерства з виробниками — світовими лідерами якості. Мотивація проста: якість — це безпрограшна конкурентна перевага. Про це ми постійно спілкуємось з нашими кліентами, і треба сказати, що з кожним роком процент меблярів, що переходить на якісні комлектуючі. Так, у 2001 року ТЄС стала офіційним українським дистриб'ютором австрійської групи EGGER. І завдяки наполегливій співпраці з кліентами, останні два роки ми є лідерами з продажу EGGER в Україні. Постійно зростають об'єми продажу якісної німецької фурнітури. Також великі надії ми покладаємо на власні цехи по виготовленню меблевих деталей з MDF. Це конструктивно унікальний матеріал, і до насичення ним ринку, як українського, так і світового ще далеко. Щорічний світовий приріст виробництва MDF наразі складає 25%. Для порівняння — приріст виробництва ДСП у світі — трохи більше 2%. ТЄС була першою в Україні компанією, що почала виробляти меблеві фасади. Наразі ми маємо два цехи з виробництва MDF, покритого ПВХ, устатковані німецьким обладнанням. З березня цього року починає працювати автоматизована італійська лінія з виробництва фарбованих фасадів та інших меблевих деталей з MDF. У найближчі 2-3 роки плануємо розширення мережі власних філіалів, передусім на центральні та південні області. Середній та дрібний меблевий бізнес має чітку географічну прив'язку. І ми ідемо назустріч нашим майбутнім клієнтам.Другие статьи:

Для настоящих мужчин. День защитника отечества — это хороший и достаточно значимый праздник.

С любовью, «ТЕС»! Ко дню СВ. Валентина. Корпорация «ТЕС» подарила любимым клиентам новую праздничную акцию.

Прихоти погоды «ТЕС» решает так! С 8 по 13 февраля в фирменных магазинах Донецка и Макеевки прошла необычная акция «Скидки на фасады диктует погода».

Итоги акции Донецкого филиала корпорации ТЕС ООО «СМС»!!! «Вы+ТЕС=Команда» — так называлась акция корпорации «ТЕС», которая проходила с 10.05.10 по 10.06.10.

Открытие нового магазина фурнитуры состоялось! В главном офисе «ТЕС» состоялось открытие магазина мебельной фурнитуры. Магазин не имеет аналогов в Донецкой области.

Результаты праздничной акции от «ТЕС» 23 февраля корпорация «ТЕС» провела среди своих клиентов праздничную акцию. Теперь, когда подведены все итоги, а праздничные подарки заняли свое место в жизни самых удачливых клиентов корпорации, мы предлагаем вам небольшой фотосюжет, о том, как проходил этот праздник во всех филиалах компании. Посмотрите, почитайте, улыбнитесь!

Київський міжнародний меблевий форум - чи далеко до майбутнього? Європейці мають ZOW, в американців — IWF, англійці ходять на ASFI, а українці люблять KIFF... Економіка постійно змінюється. Це її головний закон. Які потреби і тенденції є актуальними, які можливості відкриваються і які загрози чекають на нас?

Как правильно выбрать кухню своей мечты Казалось бы, единственной проблемой при покупке кухонной мебели должна стать проблема выбора между хорошим и еще лучшим. Однако... Наблюдательные читатели нашего журнала давно заметили, что разница между кухнями в разных магазинах в большинстве случаев сводится к незначительным дизайнерским нюансам и значительным расхождением в цене.

Приготовьте себе кухню… 90% европейских кухонь — это индивидуальные дизайн-проекты. Преимущества дизайнерской мебели настолько очевидны, что корпорация ТЕС одной из первых украинских компаний полностью перешла на такую форму работы с клиентами.

Для тех кто покупает мебель. ДСП, ДВП, МДФ: плюсы и минусы При выборе мебели вам важно знать, из чего сделан понравившийся «многоуважаемый шкап» или, например, стул. Продавцы мебели вам, конечно, ответят. А вот узнать, в чем достоинства и недостатки того или иного материала или технологии обработки — будет сложнее.

Облицовывание ДСП: Технология, термины, определения В российской практике исторически сложились названия ряда материалов и процессов, которые отличаются от используемых европейскими деревообработчиками. Хотя внешне и те и другие порой почти неотличимы.
Главный офис Филиалы
продукция мировых производителей


контактная информация

© ТЕС, 2005—2019. RSS
Адрес: 83112, Украина, г.Донецк, ул. Куприна, 121-а.
Телефон/Факс: (+380 62) 203-99-01, (+380 62) 203-99-02.

Создание сайта Донецк Киев: Дизайн студия Идея

Интернет проект: Министерство Идей